header image

Naše R+F TV

Vyberte si dárek na míru

Mise: Nová koupelna

Další rok jsme pomáhali tam, kde je potřeba

Už je to třetí rok, kdy jsme pomáhali v rámci pořadu Mise nový domov na TV Nova, a máme z toho velkou radost. Moderátorka Tereza Pergnerová odkryla silné příběhy lidí, kteří se dostali, mnohdy ne vlastní vinou, do těžké životní situace. Abychom jim usnadnili náročné období, dodali jsme pro ně koupelny zdarma. Měli jste možnost sledovat náš tým v čele s Robertem Hennem na televizních obrazovkách, našich sociálních sítích nebo tady na webu. Inspirujte se realizacemi koupelen, které dokážeme ušít na míru potřebám našich televizních hrdinů.

Osmý díl Mise nový domov byl tentokrát o pomoci matce samoživitelce, která se kvůli těžké životní situaci dostala na cestu výchovy dětí úplně sama. ❤ Tým R+F si tentokrát nevzal do parády pouze její koupelnu, ale i část kuchyně. Nevěříte? Přesvědčte se sami u videa.

Sledovali jste sedmý díl Mise nový domov? Tentokrát jsme pomáhali prarodičům Dočekalovým, díky kterým děti nezůstaly v dětském domově. Jak jsme přizpůsobili koupelnu malým dětem a seniorům zároveň?

Šestý díl byl nejen příběh Tomáše, ale zároveň i příběh nás všech. Společnými silami jsme jednomu tatínkovi a jeho osmi dětem vytvořili koupelnu, o které se jim dříve nesnilo. Jak jsme dokázali rozšířit malé prostory na větší a v čem spočívá unikátnost sprchy, kterou jsme instalovali? Podívejte se na video R+F TV.

Čím se rozhodl tým Mise nový domov Františka překvapit a jakým způsobem se nám nakonec podařilo dostat do jeho bytu vanu? Veškeré odpovědi najdete v novém zákulisním videu R+F TV.

Ve středečním díle Mise nový domov jsme udělali radost hendikepované mamince a dvěma holčičkám. Koupelnu jsme navrhli tak, aby z ní byl patrný nádech moře a korálových útesů, které má rodina tolik ráda. Podívejte se, jak celá koupelna vznikala.

Třetí díl pořadu Mise nový domov a my vám s radostí přinášíme další speciální R+F TV. Řekněte sami, poradili jsme si s bytem pro Kateřinu dobře?

V tomto zákulisním videu vám odhalíme, co se pokazilo jen pár hodin před předáním. A jak jsme si s tím hravě poradili.

S radostí Vám přinášíme náš první speciální díl k pořadu Mise nový domov. Prozradíme Vám více o produktech, které jsme v toto díle použili, jakým úskalím jsme čelili a mnoho dalšího.

I v roce 2019 pomáháme plnit sny těch, kteří to potřebují nejvíce. Těšte se na naše speciální díly R+F TV, které budeme přidávat vždy druhý den po odvysílání pořadu Mise nový domov.

Uplynulý ročník 2018

Poslední videospeciál pořadu Mise nový domov z minulého roku. Podívejte se, jak si Robert poradil tentokrát s kamennou koupelnou.

V předposledním díle pořadu Mise nový domov jsme se podívali za mladou maminkou, která to neměla v životě lehké. Během vzniku koupelny na nás čekala nejedna nástraha, která dokonce donutila Terku neplánovaně vyrazit do naší pobočky. Jak jsme se se vším poprali, už posuďte sami.

Richter + Frenzel se v rámci pořadu Mise nový domov musel popasovat s nenadálou situací a místo plánované jedné koupelny měl za úkol ze dne na den navrhnout, zařídit a vybavit kompletně celou novou koupelnu. Součástí videa je také rozhovor s moderátorkou pořadu Terezou Pergnerovou.

Viděli jste druhý díl Mise nový domov? Zajímá vás, jak se nám podařilo vybudovat koupelnu z ničeho? A navíc celou ze dřeva? Příběh otce samoživitele a jeho tří dcer nenechal jedno oko suché, jsme moc rádi, že jsme jim mohli pomoci. Podívejte se, jak to všechno vznikalo.

Richter + Frenzel začal kouzlit v prvním díle nové řady pořadu Mise nový domov a kompletně zrenovoval koupelnu rodiny Němejcových. Podívejte se, co se Tereze v koupelně stalo a jaké řešení jsme pro maminku se třemi dětmi z Kozlovic na Moravě vymysleli.

V loňském roce jsme opět pomáhali v pořadu TV Nova Mise nový domov tvořit koupelny těm, co je potřebují.

Tentokrát vyrazil Richter + Frenzel v pořadu TV Nova Mise nový domov za početnou rodinou, kde musel zbourat původní prostory koupelny a zvětšit je, díky čemuž se místnost stala komfortním prostředím pro každého člena domácnosti.

S pořadem Mise nový domov od TV Nova jsme vyrazili do Zábřeha na Moravě pomoci osmičlenné rodině přestat se tísnit v malém bytě a žít kultivovaně v bytě novém s krásnou a plně funkční koupelnou.

Jak vymyslet koupelnu s vanou pro dvě malé dcery a sprchou pro tatínka s hendikepem? My jsme si s tímto nelehkým úkolem snadno poradili. Podívejte se na naše video a dozvíte se víc.

Sledujte nás na sociálních sítích