Richter+Frenzel se spojil s TV Nova a v pořadu moderátorky Terezy Pergnerové Mise nový domov mění osudy lidí. Novou koupelnu tvoříme zcela zdarma těm, kteří se nachází v těžké životní situaci. Komentujte a sdílejte řešení našeho týmu, sledujte nás tady a na sociálních sítích a inspirujte se návrhy a realizacemi koupelen, které jsme ušili na míru potřebám televizních hrdinů.

Poslední videospeciál pořadu Mise nový domov. Podívejte se, jak si Robert poradil tentokrát s kamennou koupelnou. Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků. V novém roce pro vás chystáme řadu zajímavých projektů, inspirací a videopříběhů, tak nás sledujte tady a na sociálních sítích.

V předposledním díle pořadu Mise nový domov jsme se podívali za mladou maminkou, která to neměla v životě lehké. Během vzniku koupelny na nás čekala nejedna nástraha, která dokonce donutila Terku neplánovaně vyrazit do naší pobočky. Jak jsme se se vším poprali, už posuďte sami.

Richter+Frenzel se v rámci pořadu Mise nový domov musel popasovat s nenadálou situací a místo plánované jedné koupelny měl za úkol ze dne na den navrhnout, zařídit a vybavit kompletně celou novou koupelnu. Součástí videa je také rozhovor s moderátorkou pořadu Terezou Pergnerovou.

Tentokrát vyrazil Richter+Frenzel v pořadu TV Nova Mise nový domov za početnou rodinou, kde musel zbourat původní prostory koupelny a zvětšit je, díky čemuž se místnost stala komfortním prostředím pro každého člena domácnosti.

S pořadem Mise nový domov od TV Nova jsme vyrazili do Zábřeha na Moravě pomoci osmičlenné rodině přestat se tísnit v malém bytě a žít kultivovaně v bytě novém s krásnou a plně funkční koupelnou.

Jak vymyslet koupelnu s vanou pro dvě malé dcery a sprchou pro tatínka s hendikepem? My jsme si s tímto nelehkým úkolem snadno poradili. Podívejte se na naše video a dozvíte se víc.

Viděli jste druhý díl Mise nový domov? Zajímá vás, jak se nám podařilo vybudovat koupelnu z ničeho? A navíc celou ze dřeva? Příběh otce samoživitele a jeho tří dcer nenechal jedno oko suché, jsme moc rádi, že jsme jim mohli pomoci. Podívejte se, jak to všechno vznikalo.

Richter+Frenzel začal kouzlit v prvním díle nové řady pořadu Mise nový domov a kompletně zrenovoval koupelnu rodiny Němejcových. Podívejte se, co se Tereze v koupelně stalo a jaké řešení jsme pro maminku se třemi dětmi z Kozlovic na Moravě vymysleli.

Letos opět pomáháme v pořadu TV Nova Mise nový domov tvořit koupelny těm, co je potřebují. Těšte se od 31. října na nové díly, odebírejte nás a sledujte na sociálních sítích, kde můžete nahlédnout do zákulisí natáčení pořadu.

Sledujte příběhy ze zákulisí Mise Nový domov na našich sociálních sítích