Richter+Frenzel se spojil s TV Nova a v pořadu moderátorky Terezy Pergnerové Mise nový domov mění osudy lidí. Novou koupelnu tvoříme zcela zdarma těm, kteří se nachází v těžké životní situaci. Komentujte a sdílejte řešení našeho týmu, sledujte nás tady a na sociálních sítích a inspirujte se návrhy a realizacemi koupelen, které jsme ušili na míru potřebám televizních hrdinů.

Viděli jste druhý díl Mise nový domov? Zajímá vás, jak se nám podařilo vybudovat koupelnu z ničeho? A navíc celou ze dřeva? Příběh otce samoživitele a jeho tří dcer nenechal jedno oko suché, jsme moc rádi, že jsme jim mohli pomoci. Podívejte se, jak to všechno vznikalo.

Richter+Frenzel začal kouzlit v prvním díle nové řady pořadu Mise nový domov a kompletně zrenovoval koupelnu rodiny Němejcových. Podívejte se, co se Tereze v koupelně stalo a jaké řešení jsme pro maminku se třemi dětmi z Kozlovic na Moravě vymysleli.

Letos opět pomáháme v pořadu TV Nova Mise nový domov tvořit koupelny těm, co je potřebují. Těšte se od 31. října na nové díly, odebírejte nás a sledujte na sociálních sítích, kde můžete nahlédnout do zákulisí natáčení pořadu.

Sledujte příběhy ze zákulisí Mise Nový domov na našich sociálních sítích