RAKO – český výrobce obkladů a dlažeb

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO již 135 let.
Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů.
V současnosti ve společnosti pracuje 1600 lidí  v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. LASSELSBERGER, s.r.o. patří k nejatraktivnějším zaměstnavatelům v plzeňském regionu. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie.

PŘEJÍT NA WEB

Ideal Standard – sanitární keramika a zařizovací předměty

Ideal Standard International se sídlem v Bruselu je privátní společnost ve vlastnictví Bain Capital Partners LLC a je společností s vedoucím postavením na trhu zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí naší obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků. Historie společnosti začala před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovace se odráží v celé historii Ideal Standard. V roce 1969 jsme vyvinuli první závěsné WC, v roce 1970 první kartuši s keramickými disky, společnost jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
Novinky Ideal Standard, to znamená nová řada Connect Air je dokonalým příkladem lehkosti utvářející prostor (použitá v dílech Mise nový domov 2).
Revoluční novinkou je technologie splachování – AquaBlade®. Tento WC systém jsme použili v každém díle Mise!

PŘEJÍT NA WEB

BEMETA – koupelnové doplňky

BEMETA DESIGN s.r.o. je česká společnost, dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen. Vyrábíme mosazné a nerezové koupelnové doplňky a také doplňky a příslušenství pro handicapované. BEMETA DESIGN je váš spolehlivý partner pro vybavení koupelen, hotelových a veřejných prostor.
Dodáváme také doplňky do bezbariérových koupelen – HELP program. V našem portfoliu máme různé tvary a velikosti madel, opěrných a sklopných úchytů vč. sklopných sedátek a příslušenství. Řešíme také požadavky na míru zákazníka.
Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny a bude tomu tak i nadále.
Cílem společnosti BEMETA je neustále inovovat a posouvat se vpřed. Na vývoji nových produktů spolupracujeme s českými designéry.

PŘEJÍT NA WEB