header image

Vzhůru na
sprchový test

Víte, jak široká by měla být vaše sprcha, pokud měříte 180 cm a chcete si pohodlně umýt vlasy?

Aby měly vaše lokty na umytí dostatek prostoru, potřebujete přesně 105 cm místa. Ostatně proč přepočítávat výšku a rozměry, když si to k nám můžete rovnou přijít vyzkoušet. Zjistěte, jaký tvar sprchy a vstup do ní je ve vaší koupelně optimální.

Podívejte se na video, jak takový kout vypadá a co umí!

Jak sprchový test probíhá?

Jednoduše budete posouvat sprchové dveře do té doby, než budete moci provádět veškeré náročné sprchovací pohyby. Šablony na podlaze znázorňují různé tvary sprchových vaniček, nastavte si hned na začátku požadované rozměry a testujte volnost pohybu.

Málokdo to přizná, ale my víme, co v našich sprchách děláte. Sednout, kleknout, našampónovat, opláchnout vlasy a řadu dalších pohybů, které se prostě v malé sprše provádět nedají. Udělejte si na výběr ideálního sprchového koutu dostatek času, namontované baterie pomáhají simulovat reálný pocit volného prostoru. Sprchový test nabízíme v Praze 9 – Kyjích, ve Vrchlabí a Uherském Brodě.

Dále můžete vybírat z řady sprchových systémů, vanových zástěn, různých sprchových boxů i dveří sprchových koutů a z mnoha dalšího. U sprchových systémů můžete na našich pobočkách v Praze 9 – Kyjích, v Olomouci a Hradci Králové otestovat jednotlivé typy a vyzkoušet všechny jejich funkce. Uvidíte například rozdíl mezi běžnou a masážní hlavicí a vyzkoušíte, zda vám zvolený typ pasuje do ruky a vyhovuje vám i intenzita proudu vody.

Přijďte si k nám udělat sprchový test a zajistěte si volnost pohybu při sprchování!