header image

Koupelnová centra

Sjednat si schůzku!

Plánujete koupelnu, ale nevíte, kde začít? Zamiřte do jednoho z našich jedenácti koupelnových center a nechte si poradit od odborníků. Vaši koupelnu snů, ať už v domě či bytě, vám pomohou vybudovat naši pracovníci, kteří jsou pečlivě vyškoleni. Moderní či retro?
Záleží pouze na vás.

Mapa - koupelnova centra | Richter + Frenzel

Než k nám vyrazíte, měli byste si ujasnit několik základních otázek. Stavba nového koupelnového království či rekonstrukce toho starého je často rozhodnutím na desítky let.

Zvažte své možnosti. Definujte si, s jakým prostorem chcete pracovat, zda umožňuje dispoziční změny stěn či instalaci vody, odpadu a elektřiny.

Nikdo nechce vyhazovat peníze z okna, proto pokud nemáte možnost měnit stávající dispozici zdí, stáhněte tyto investice na minimum. Poté vám zbude už jen výměna zařizovacích předmětů a řešení obložení stěn pomocí dlažby, obkladů či voděodolných nátěrů.
Počet členů domácnosti a jejich věk určují do značné míry výběr zařizovacích předmětů, jejich umístění a také celkový styl koupelny. Přemýšlejte nejen o současném stavu domácnosti, ale i o tom, jak to u vás bude pravděpodobně vypadat za několik let.
Díky moderním technologiím si dnes můžete usnadnit život na maximum téměř všude, a to dokonce i v koupelně. Vše má ale svoji cenu, proto je potřeba si stanovit priority, ze kterých nechcete slevit. Ostatní požadavky zkusíme společně upravit na základě konzultace s odborníky v našem centru.
Připraveni ke spolupráci? Navštivte nejbližší koupelnové centrum!