Protože si vážíme svých klientů, připravili jsme pro vás hned několik odměn za věrnost. Vyberte si svůj ideální dárek: 3D grafický návrh zdarma, bezplatná konzultace s odborníkem nebo 20% sleva na veškerý sortiment koupelnových center.

Grafický návrh vaší budoucí koupelny

Ve všech našich koupelnových centrech po celé republice se můžete svojí vysněnou koupelnou projít již teď, a to pomocí 3D brýlí. Nevíte, zda jsou vaše návrhy stoprocentně dotažené? Co když to nebude barevně ladit nebo budou některá řešení nepraktická? Již se nemusíte v noci budit s tisícovkou otázek, nasaďte si naše brýle a zjistíte všechny odpovědi.

Prostřednictvím našeho profesionálního 3D plánovače vám model koupelny převedeme do třírozměrného prostoru a vy pouze nasadíte brýle a necháte se unášet svou budoucností. Poznejte svůj koupelnový ráj ještě před zahájením stavby a dolaďte poslední úpravy.

Bezplatná konzultace s odborníkem

Máte již jasné představy o budoucí koupelně, ale pořád si nejste jistí nějakými kroky? Nebo máte pochybnosti o celém projektu a potřebovali byste se s někým poradit? Pak využijte naší konzultace s odborníkem zdarma a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Již nemusíte být na vážkách, získejte odpovědi na všechny vaše otázky.

 

Sleva 20 % na veškerý sortiment koupelnových center

Rádi u nás nakupujete? Sleva se vždycky hodí! Udělejte v našich obchodech útratu za jakoukoli částku a s poukazem na 20% slevu na veškerý sortiment koupelnových center rozhodně ušetříte! Stačí se zaregistrovat a zvolit možnost slevy.

*Sleva se nevztahuje na zboží z výprodeje a e-shopu, vzorky, akční zboží a na dříve uzavřené zakázky. Platí do 31. 12. 2019.

Vyplňte pro získání dárku